facebook


Zapisy i płatności

Koszt prawa jazdy/nauki jazdy –samochody osobowe (kategoria B)

Tymczasowe prawo jazdy £50
Egzamin teoretyczny £50
Materiały szkoleniowe (Polsko -angielskie multimedialne/Testy na prawo jazdy w UK, Brytyjski kodeks drogowy -j. polski, Kodeks drogowy w języku angielskim, Testy na dostrzeganie zagrożeń) >> £49.99
Egzamin praktyczny £81.99
Godzinna lekcja nauki jazdy z instruktorem* £20-26

*Liczba godzin, jakie kandydat na kierowcę potrzebuje wyjeździć, aby osiągnąć poziom umożliwiający przystąpienie do egzaminu jest kwestią indywidualną i mieści się w granicach od kilku do kilkudziesięciu godzin (dla początkujących kierowców).

Zapisy:

  • Na jazdy z instruktorem możesz umówić się w dowolnym czasie, nie ma jakichś konkretnych terminów, w których zaczynają się kursy.
  • Terminy jazd dopasowujesz do swojego grafiku.
  • Wszystko, co musisz posiadać, by rozpocząć naukę to tymczasowe prawo jazdy (procisional driving licence).
  • Aby umówić się na lekcje wystarczy, że zadzwonisz do nas pod numer tel.: 020 3198 2491 (poniedziałek -sobota 9:00 -20:00), a my bezpłatnie umówimy Cię na jazdy z najlepszym polskim instruktorem w Twojej okolicy w terminie, który będzie Ci najbardziej odpowiadał (współpracujemy z instruktorami z całego UK).
  • Lekcje nauki jazdy rozpoczynają się spod domu kursanta – w UK nauka jazdy odbywa się na drogach publicznych, nie ma placów manewrowych. W przypadku osób, które nigdy nie jeździły samochodem lub niezaawansowanych instruktorzy rozpoczynają naukę jazdy od znanych sobie bocznych i spokojnych dróg, gdzie kursant w dogodnych warunkach bez stresu może spokojnie przyswoić podstawy jazdy samochodem.
  • Lekcja jazdy również kończy się pod domem kursanta lub w innym wskazanym miejscu (oczywiście w granicach rozsądku).

Płatności:

  • Lekcja jazdy z instruktorem (60 min) w UK waha się w granicach 20 -26 funtów (w zależności od miejsca zamieszkania).
  • Płatności należy dokonać na bieżąco u uczącego instruktora. Przy wykupieniu kilkunastu godzin z góry instruktorzy zazwyczaj oferują zniżki na lekcje. Płacąc z góry możesz poprosić instruktora o rachunek.